Отзывы о компании i-Shop
- Бабич Ю.
Замовляла дитячий принтер, просто Супер🤩👍 замовлення надійшло дуже швидко. Товар якісний. Дуже сподобався. Дякую.
- Комментарий продавца
З Новим роком, дякуємо вам за покупку та за відгук!
- Комментарий продавца
- Тетяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Тетяна, дякуємо за покупку та за ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Тетяна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Тетяна, дякуємо за ваш відгук!
- Комментарий продавца
- максим с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Максим, дякуємо за покупку та за ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Марія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже класний принтер. Дитина в захваті.
- Комментарий продавца
Дуже раді, що ви задоволені, дякуємо за покупку та за відгук!
- Комментарий продавца
- Григорий П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер!
- Комментарий продавца
Григорій, дякуємо вам за відгук!
- Комментарий продавца
- Инна Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Інна, дякуємо вам за відгук!
- Комментарий продавца
- Богдан Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Богдан, дякуємо за замовлення та за ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Богдан Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Богдан, дуже дякуємо вам!
- Комментарий продавца
- Олена С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Набор відповідає дійсності. Лише ножиці заїдають коли розкриваються чи розкриваються. Пилочка не дуже гостра. Запакована була добре. Велика коробка але і за доставку вийшло 35 грн. Взагалі задоволена. Продавець приємний і надійний
- Комментарий продавца
Олена, дякуємо за замовлення та за зворотній зв'язок!
- Комментарий продавца