-33%

Кухонна мийка Haiba 50x47 HB0542 врізна нержавіюча полірована одна чаша без крила
1 999 ₴
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-HB0542
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Haiba 50x47 HB0542 врізна нержавіюча полірована одна чаша без крила
Наповніть свою кухню сучасним стилем і комфортом разом з мийкою Haiba 50x47 HB0542! Ця модель – ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність і витончену простоту.
Полірована поверхня з нержавіючої сталі додає вишуканості, а практична глибока чаша дарує зручність у щоденних кухонних справах. Мийка чудово підходить для невеликих кухонь, де важливий кожен сантиметр простору, і гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
- Врізний тип монтажу гарантує легкість та акуратність встановлення.
- Компактний розмір без крила – ідеальне рішення для обмеженого простору.
- Міцний матеріал забезпечує довговічність та стійкість до пошкоджень.
- У комплекті все необхідне для зручного підключення та використання.
Подаруйте своїй родині якісну мийку, що зробить клопоти на кухні більш приємними та легкими!
Комплексні характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виробу | Нержавіючі мийки для кухні |
| Торгова марка | HAIBA |
| Вид виробу | Врізні мийки |
| Є крило для посуду | Ні |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Товщина мийки (мм) | 0.8 |
| Є отвір під змішувач | Ні |
| Матеріал виробу | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Ширина (мм) | 470 |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 500 |
| Габарити чаші (мм) | 400х400 |
| Колір | Хром |
| Структура поверхні мийки | Без структури |
| Виконання | Універсальна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAIBO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина мийки | 470 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Мийка кухонна Haiba 50x47 HB0542 врізна неіржавка стальована одна чаша без крила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


