-31%

Сифон для кухні Mixxus SK-07-A 3 1/2x40 випуск для мийки з гнучким переливом і нержавіючою сіткою
999 ₴
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-MI8198
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сифон для кухні Mixxus SK-07-A 3 1/2x40 випуск для мийки з гнучким переливом і нержавіючою сіткою
Сифон Mixxus SK-07-A — надійний та сучасний вибір для вашої кухні. Він допоможе підтримувати чистоту і комфорт, ефективно відводячи воду й запобігаючи неприємним запахам завдяки якісному гідрозатвору.
Гофрована гнучка труба дозволяє легко підключити пристрій навіть у складних умовах обмеженого простору під мийкою. Сітка із нержавіючої сталі захищає злив від забруднення, а поліпропіленова пробка стане зручною у щоденному використанні.
Переваги даної моделі:
- Підходить для більшості стандартних кухонних мийок.
- Зручний монтаж та надійна герметизація.
- Міцний матеріал — поліпропілен.
- Акуратний вигляд для сучасного інтер'єру.
Обираючи Mixxus SK-07-A, ви створюєте комфорт і впевненість у щоденній роботі кухонної мийки!
Комплексні характеристики
| Пропускна здатність (л/хв) | 38,00 |
| Сумісний з донним клапаном | Так |
| Діаметр випуску (дюйм) | 3 1/2" |
| Максимальна температура води (°C) | 95 |
| Вихід під пральну машину | Ні |
| Діаметр патрубка (відвід) в каналізацію | Відвід гофрована труба (Сильфонна) 40/50 мм |
| Наявність переливу | Так, гофротруба |
| Тип випуску | Різьбовий |
| Діаметр випускного отвору (мм) | 40,00 |
| Монтажна глибина (мм) | 330-800 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Торгова марка | MIXXUS |
| Тип виробу | Сифони для кухонних мийок |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Гофрована (Сильфонна) |
| Призначення | Для кухонної мийки |
| Серія | SK-07 |
| Модель | SK-07-A |
| Комплектація | Сифон, гнучка труба 40х40/50 для підключення до каналізації, сітка з нерж. сталі, поліпропіленова пробка |
| Особливості | Гідрозатвор 50 мм; Відвідна гнучка трубка до каналізації завдовжки 330-800 мм; Діаметр трубки для підключення до каналізації 40 40/50 мм; Діаметр корпусу круглого переливу 37 мм. |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Призначення сифона | Для кухонної мийки |
| Тип сифона | Гофрований |
| Швидкість зливу | 38 літр/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Сифон для кухні Mixxus SK-07-A 3 1/2x40 з гнучким переливом і неірж сіткою випуск для миття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴

