-32%

Картридж Koer KV4205 PP5 Big Blue 4 5x20 для магістрального фільтра механічного очищення 5 мкм
659 ₴
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-KR4778
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж Koer KV4205 PP5 Big Blue 4 5x20 для магістрального фільтра механічного очищення 5 мкм
Потурбуйтеся про своїх рідних разом із картриджем Koer KV4205 PP5 Big Blue! Цей змінний картридж забезпечує якісне механічне очищення води, затримуючи навіть найдрібніші частки розміром від 5 мікрометрів. Завдяки використанню поліпропілену, картридж відзначається надійністю, довговічністю та безпекою, а його заміна зовсім не складна.
Картридж стане ідеальним рішенням для тих, хто прагне чистої води вдома, без зайвих домішок та забруднень. Він розроблений для використання у магістральних фільтрах типу Big Blue 4,5"x20" і стане незамінним помічником у побуті, під час приготування їжі чи для турботи про здоров'я всієї родини.
- Ефективна механічна фільтрація
- Корпус із міцного поліпропілену
- Легкий у використанні та швидкій заміні
- Підходить для тривалої служби з постійною продуктивністю
Нехай чиста вода щодня дарує вашій родині комфорт і спокій!
Комплексні характеристики
| Мінімальний тиск (бар) | 3,00 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Максимальний тиск (бар) | 5,00 |
| Максимальна продуктивність (л/хв) | 30 |
| Торгова марка | KOER |
| Модель | KV.4205 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виробу | Змінні картриджі ВВ |
| Призначення | Для води |
| Особливості | Утримує частинки від 5 мкм. |
| Розміри (дюйм) | 4,5"х20" |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 508 мм |
| Діаметр | 114.3 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Картридж Koer KV4205 PP5 Big Blue 4 5x20 для магістрального фільтра механічного очищення 5 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
