-32%

Змішувач для душу Champion Smes 003 настінний хром зі штуцером без виливу для шланга
1 549 ₴
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-CH0089
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для душу Champion Smes 003 настінний хром зі штуцером без виливу для шланга
Змішувач Champion Smes 003 — це поєднання класики, надійності та елегантного дизайну для вашої ванної кімнати. Хромоване покриття додає сучасного блиску, а корпус із латуні гарантує тривалий термін служби. Дво вентильне керування дозволяє зручно регулювати потік і температуру води, створюючи комфорт щодня.
Змішувач монтується на стіну, що ідеально підходить для більшості ванних кімнат. У комплекті ви отримаєте все необхідне: шланг довжиною 150 см, ручну лійку, тримач, ексцентрики та інші аксесуари для швидкого встановлення. Простий та водночас стильний дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
- Продумана конструкція для легкого та зручного використання щодня.
- Металевий гнучкий шланг дозволяє з комфортом приймати душ.
- Гладка поверхня легко миється, залишаючись блискучою надовго.
- Комплектація забезпечує простий монтаж без зайвих зусиль.
Подаруйте собі та близьким комфорт та затишок у кожному моменті перебування у ванній кімнаті!
Комплексні характеристики
| Колір | Хром |
| Покриття | З покриттям |
| Стиль | Класичний |
| Тип кран букси | Керамічна на пів оберту (180°) |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Картридж чи кран букса | Кран букса |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Тип керування | Двохвентильні |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Довжина шланга (см) | 150 |
| Серія | SMES |
| Тип монтажу | Настінні |
| Країна бренду | Китай |
| Торгова марка | CHAMPION |
| Тип виробу | Змішувачі для душу |
| Вид виробу | Змішувачі для душу |
| Модель | 3 |
| Група товару | Змішувачі |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | Шланг 150 см, ручна лійка, тримач для лійки, ексцентрики, чашки, гумові прокладки |
| Загальна довжина (мм) | 110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Поверхня | Глянцева |
| Покриття | Хром |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Змішувач для душу Champion Smes 003 настінний хром зі штуцером без виливу для шланга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴

