-32%

Змішувач для умивальника одноважільний Haiba Troya 001 хром HB9659
2 649 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-HB9659
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника одноважільний Haiba Troya 001 хром HB9659
Подаруйте своїй ванній кімнаті сучасний вигляд і справжній комфорт із змішувачем Haiba Troya 001. Його елегантний дизайн та блискуче хромуване покриття ідеально пасують для будь-якого інтер'єру, надаючи приміщенню особливого шарму та стилю.
Завдяки надійному латунному корпусу змішувач служить довго, а одноважільне керування забезпечує легке та точне регулювання температури й напору води. М'який потік води без розбризкування дарує ще більше задоволення від кожного використання.
- Класичний вигляд: Підходить до різних стилів і підтримує атмосферу затишку у ванній кімнаті.
- Простий монтаж: Завдяки врізному типу встановлення монтаж буде швидким і зрозумілим.
- Міцність та якість: Латунь і сучасний картридж – для довговічної служби та надійної роботи.
- Комфорт у використанні: М’який аератор Neoperl зменшує бризки та робить потік води рівномірним.
Зробіть повсякденний догляд за собою приємнішим — обирайте Haiba Troya 001!
Комплексні характеристики
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Діаметр картриджа (мм) | 35 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Тип кріплення | Гайка |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Тип керування | Одноважільні |
| Країна бренду | Китай |
| Модель | 001 |
| Серія | TROYA |
| Група товару | Змішувачі |
| Торгова марка | HAIBA |
| Вид виробу | Змішувачі для умивальника низькі |
| Тип монтажу | Врізні |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Змішувачі для умивальника |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка, елемент кріплення, гумові прокладки |
| Тип виливу | Литий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Хром |
| Покриття | З покриттям |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAIBO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Покриття | Хром |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Змішувач для умивальника Haiba Troya одноважільний Haiba Troya 001 змішувач хром HB9659 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴






