-32%

Мийка Zerix Z6060L 60x60 з крилом праворуч нержавійка сатин врізна з отвором для змішувача
2 499 ₴
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-ZS0586
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка Zerix Z6060L 60x60 з крилом праворуч нержавійка сатин врізна з отвором для змішувача
Мийка Zerix Z6060L — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль на кухні. Завдяки універсальному дизайну ця мийка з нержавіючої сталі гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, а сатинова поверхня надає сучасного вигляду.
Зручне крило праворуч дозволяє легко сушити посуд чи складати продукти під час готування. Спеціальний отвір під змішувач робить монтаж простим і швидким. Гладка поверхня легко очищується та стійка до щоденних навантажень.
Мийка підійде для затишної домашньої кухні, заміського будинку або офісу, забезпечуючи комфорт та порядок на робочому місці. У комплекті вже є сифон — для вашої зручності під час встановлення.
- Універсальне рішення для сучасної кухні
- Легкий догляд за гладкою поверхнею
- Вмістка чаша для комфортної роботи
- Зручне крило для додаткового комфорту
Комплексні характеристики
| Кількість отворів | 1 отвір |
| Є отвір під змішувач | Так |
| Є крило для посуду | Так |
| Матеріал виробу | Нержавіюча сталь |
| Товщина мийки (мм) | 0.8 |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Торгова марка | ZERIX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Нержавіючі мийки для кухні |
| Вид виробу | Накладні мийки |
| Країна бренду | Чехія |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Ширина (мм) | 600 |
| Довжина (мм) | 600 |
| Комплектація | Мийка, сифон |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Виконання | Універсальна |
| Структура поверхні мийки | Без структури |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Розташування крила | Праворуч |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Мийка Zerix Z6060L 60x60 з крилом праворуч неіржавка сталь врізна з отвором змішувача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴


