-31%

Мийка кухонна Haiba 63x49 HB0653 з нержавіючої сталі врізна з крилом справа decor
2 699 ₴
1 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: iO-HB0653
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка кухонна Haiba 63x49 HB0653 з нержавіючої сталі врізна з крилом справа decor
Створіть затишок та зручність на кухні разом з мийкою Haiba!
Врізна мийка з нержавіючої сталі — це сучасне рішення для будь-якої кухні. Завдяки універсальному дизайну та декоративній структурі поверхні, вона чудово підкреслить інтер’єр та стане його надійною частиною. Практичне крило справа дозволить зручно складати вимитий посуд або овочі, що полегшить щоденні кухонні справи.
- Міцна нержавіюча сталь: надійно захищає від подряпин та корозії.
- Одна глибока чаша: легко мити великі каструлі та продукти.
- Повна комплектація: у наборі є сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка та сітка для зручного монтажу.
- Декоративна поверхня: виглядає гарно та просто очищується.
Ця мийка — чудовий вибір для тих, хто прагне поєднати функціональність, комфорт та стиль у щоденному користуванні. Вона допоможе створити атмосферу тепла і затишку для родинних вечерь або швидких кухонних справ.
Комплексні характеристики
| Матеріал виробу | Нержавіюча сталь |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Є отвір під змішувач | Ні |
| Товщина мийки (мм) | 0.8 |
| Є крило для посуду | Так |
| Ширина (мм) | 490 |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 630 |
| Структура поверхні мийки | Decor |
| Виконання | Універсальна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Нержавіючі мийки для кухні |
| Вид виробу | Врізні мийки |
| Торгова марка | HAIBA |
| Країна бренду | Китай |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAIBO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Розташування крила | Праворуч |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 630 мм |
| Ширина мийки | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Мийка кухонна Haiba 63x49 HB0653 з неіржавкої сталі врізна з крилом праворуч decor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴


