-31%

Балисонг CS GO Crimson Web сувенірний балисонг з CSGO для тренування фліппінгу 26 см
319 ₴
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-160447
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балисонг CS GO Crimson Web сувенірний балисонг з CSGO для тренування фліппінгу 26 см
Відчуйте атмосферу улюбленої гри у реальному житті! Сувенірний балисонг CS GO Crimson Web — це особливий подарунок для справжніх шанувальників Counter Strike і тих, хто цінує оригінальні аксесуари.
Модель виготовлена з березової фанери різних кольорів, дерева та МДФ, що робить її приємною на дотик та безпечною у використанні. Складана конструкція дозволяє тренувати різноманітні трюки й фліппінг, не ризикуючи здоров’ям. Яскравий дизайн у стилі Crimson Web приверне увагу колекціонерів і геймерів.
Балисонг стане чудовим елементом декору, сувеніром або ігровим аксесуаром. Подаруйте дитині чи другу радість нових вражень та можливість проявити фантазію!
Переваги:
- Безпечний матеріал — ідеально для підлітків і дорослих;
- Деталізований ігровий дизайн;
- Допомагає розвивати спритність і координацію рухів;
- Легко складається та розкладається;
- Підходить для колекції, подарунку чи тематичного оформлення.
Характеристики:
- Матеріал: березова фанера різних кольорів, дерево, МДФ
- Колір: різнокольоровий (стиль Crimson Web)
- Довжина ножа: 26 см
- Вага з пакуванням: 120 г
- Габарити без пакування: 3 x 24 x 4 см
- Габарити в пакуванні: 3 x 25 x 7.5 см
- Пакування: аркуш
- Бренд: Сувенир-Декор
- Країна виробництва: Україна
- Комплектація: ніж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сувенір-Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12 років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Без шолома |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Довжина | 260 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Ніж метелик CS GO Crimson Web сувенірний ніж метелик із CSGO для тренування фліпінгу 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴




