-32%

Набір 3d аплікація пірати з EVA набір для творчості для дітей об'ємна виріб корабель
629 ₴
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-240694
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір 3d аплікація пірати з EVA набір для творчості для дітей об'ємна виріб корабель
Подаруйте дитині справжню пригоду у світі піратів! 3D-набір для творчості з піратами від бренду Аплі Краплі — це захоплююча можливість власноруч створити об'ємну аплікацію-корабель із яскравих самоклеючих деталей EVA.
Усі елементи вже підготовлені до творчості: в комплекті є різнокольорові самоклеючі частини та двосторонній скотч. Покрокова інструкція на упаковці допоможе легко та весело зібрати аплікацію навіть найменшим майстрам. Процес створення сприяє розвитку фантазії, дрібної моторики й уваги до деталей.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років. Створений власноруч корабель стане чудовою іграшкою або прикрасою для дитячої кімнати, а сама творчість подарує гарний настрій і відчуття досягнення.
Характеристики та комплектація:
- Бренд: Аплі Краплі
- Матеріал: комбінований, самоклеючі деталі з EVA
- В комплекті: самоклеючі деталі з EVA, двосторонній скотч
- Упаковка: пакет
- Колір: різнобарв'я
- Вага з упаковкою: 45 г
- Габарити в упаковці: 23,5 x 14,5 x 3 см
- Країна виробник: Україна
- Рекомендований вік: від 3-х років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аплі Краплі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 г |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 23.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Набір 3d аплікація пірати з EVA набір для творчості пірати дітям об'ємна витівка корабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴

