-33%

Набір для створення прикрас Снігова королева 180 шт з бісером і підвісками
1 099 ₴
739 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-203315
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для створення прикрас Снігова королева 180 шт з бісером і підвісками
Подаруйте дитині чарівний світ творчості та натхнення! Великий набір "Снігова королева" відкриває безліч можливостей для створення власних прикрас. Кожен елемент комплекта допомагає розвивати дрібну моторику, творчий підхід і уяву, а також дарує захопливі емоції від процесу створення.
Різнокольорові намистини, оригінальні підвісочки, сяючі стрази та модні аксесуари додають яскравості, а лаки для нігтів і помадки допоможуть відчути себе справжньою модницею!
- У комплекті є все необхідне для створення неповторних браслетів, сережок та інших прикрас.
- Стильна фурнітура й аксесуари для творчого натхнення.
- Інструкція допоможе швидко опанувати тематичну творчість.
- Ідеальна ідея для подарунка, спільного дозвілля та розваг із подружками.
Комплектація набору:
- Намистини різних кольорів та розмірів
- 4 кольори волосіні
- Великі підвісочки
- Стрази
- Гумки для волосся
- 2 заколки
- Пластикові сережки
- 3 помадки
- 2 лаки для нігтів
- Пилка для нігтів
- Роздільник пальців для педикюру
- Інструкція
Характеристики:
| Кількість елементів | 180 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Габарити в упаковці | 4 x 35.5 x 25.5 см |
| Габарити без упаковки | 4 x 35.5 x 25.5 см |
Набір надихає на творчість, спільну гру та створення особливих прикрас для себе й друзів. Даруйте тепло і радість разом із власноруч зробленими шедеврами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25.5 см |
| Довжина | 4 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 180 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 35.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Набір для прикрас снігова королева для створення прикрас 180 з намистинами та підвісками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴


