-31%

Гравюра Мавпочка A4 Dankotoys сріблястий металік набір зі штихелем на подарунок
319 ₴
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-41043
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравюра Мавпочка A4 Dankotoys сріблястий металік набір зі штихелем на подарунок
Подаруйте дитині яскраві емоції та захоплення творчістю разом із гравюрою Dankotoys! Цей набір — чудова можливість створити власний витвір мистецтва за допомогою штихеля. Крок за кроком, проводячи лінії по контуру, дитина відкриває сріблясте зображення милої мавпочки, розвиваючи координацію та уважність.
Така творча діяльність допомагає не лише вдосконалювати моторику та дрібні рухи пальців, а й приносить справжнє задоволення від досягнутого результату. Оригінальна гравюра стане яскравою прикрасою дитячої кімнати або чудовим подарунком, зробленим власноруч.
Подаруйте незабутній досвід творчості та радості з унікальним набором Dankotoys!
- У наборі: основа з нанесеним контуром, штихель
- Розмір готової роботи: 30 x 21 см
- Колір: срібний
- Матеріал: комбінований
- Розмір в упаковці: 32 x 22 x 1 см
- Виробник: Україна
- Бренд: Dankotoys
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 32 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Гравюра silver metallic мавпочка А4 Dankotoys срібний металік набір зі штихелем на подарунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴
