-32%

Гравюра silver metallic набір для гравіювання метеликів на металізованій основі B2 41x15
309 ₴
209 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-47781
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравюра silver metallic набір для гравіювання метеликів на металізованій основі B2 41x15
Подаруйте дитині захоплюючу творчу пригоду з гравюрою Silver Metallic «Метелики»!
Цей набір — чудова можливість для юного художника створити власний витвір мистецтва. За допомогою спеціального штихеля дитина легко наведе контури малюнка на металізованій сріблястій основі та крок за кроком розкриє надзвичайної краси метеликів.
В процесі занять гравюрою розвивається дрібна моторика, уважність і посидючість. Дитина з гордістю зможе продемонструвати свій результат і відчути справжню радість від творчого процесу.
Малювання на металізованій основі перетворюється на яскраву пригоду, яка надихає та об’єднує всю родину. Набір ідеально підходить для самостійної творчості вдома або для спільних занять з рідними.
Комплектація:
- Основа з нанесеним контуром (розмір готової роботи: 41 х 15 см)
- Штихель
Особливості та переваги:
- Яскравий сріблястий ефект при гравіюванні
- Чудовий сюжет із метеликами
- Сприяє розвитку творчості та моторики
- Зрозумілий і легкий процес навіть для малюків
Характеристики:
| Бренд | Dankotoys |
| Колір | Срібний |
| Габарити в упаковці | 43 x 16 x 1 см |
| Габарити без упаковки | 43 x 16 x 1 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 43 см |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Гравюра silver metallic метелики набір для гравюри метелики за металізованою основою B2 41x15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴

