
Іграшковий зелений поїзд метро зі світлом Subway Model для дітей реалістичний дизайн 3+
709 ₴
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-287271
Іграшковий зелений поїзд метро зі світлом Subway Model для дітей реалістичний дизайн 3+
Відкрийте для дитини захопливий світ міського транспорту з реалістичною іграшковою моделлю зеленого поїзда метро Subway Model! Ця іграшка створена для дітей від 3 років та вражає деталізованим дизайном, який повністю повторює справжній вагон метро. Радість від гри та нові сценарії чекають на кожного маленького машиніста!
Яскравий зелений колір приваблює увагу, а світлові й звукові ефекти роблять гру ще цікавішою та динамічнішою. Щоб увімкнути ефекти, потрібно натиснути кнопку на нижній частині іграшки біля відсіку для батарейок — потяг засвітиться та прозвучать захопливі звуки справжнього метро.
Особлива деталь — відчиняються двері! Просто посуньте сірий елемент на даху і двері відчиняться, щоб усі іграшкові пасажири змогли зайняти свої місця.
Іграшка надихає на творчу гру, допомагає розвивати уяву, моторику й цікавість до світу транспорту. Ваша дитина буде у захваті від кожної миті проведеної у світі пригод!
- Для кого: для дітей від 3 років
- Матеріал: пластик
- Бренд: feng qu toy
- Колір: зелений
- Комплектація: потяг
- Світлові та звукові ефекти: є, вмикаються кнопкою знизу
- Відчиняються двері: так (за допомогою сірого елемента на даху)
- Упаковка: коробка
- Габарити в упаковці: 28 x 7 x 8,7 см
- Габарити без упаковки: 22 x 4 x 5 см
- Вага з упаковкою: 176 г
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 176 г |
| Висота | 50 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Потяг метро іграшка зелений потяг метро зі світлом Subway Model для дітей реалістичний дизайн 3+ |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
- Ціна: 489 ₴

