
Картина за номерами південна романтика на полотні на підрамнику 40x50 пальми захід сонця
609 ₴
419 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-145287
Картина за номерами південна романтика на полотні на підрамнику 40x50 пальми захід сонця
Відкрийте для себе справжню магію творчості з набором для малювання за номерами "Південна романтика"! З намиальовувати яскравий захід сонця з пальмами — це чудова можливість розслабитись, отримати задоволення й створити власний витвір мистецтва, незалежно від досвіду. Яскраві фарби та продумана схема дозволять кожному відчути себе художником і подарують тепло південного вечора у вашому домі.
Процес малювання простий і захоплюючий: достатньо наносити фарбу на ділянки з відповідними номерами, не турбуючись про підбір відтінків — усе необхідне уже в наборі! Готовий шедевр стане особливою окрасою домашнього інтер’єру або оригінальним подарунком для рідних і друзів.
Даруйте дітям і дорослим радість від творчості та надихайте їх відкривати нові таланти разом з цією картиною!
Комплектація та характеристики:
- Полотно на підрамнику з галерейною натяжкою
- Паперова інструкція з контурним малюнком
- 3 нейлонові пензлі
- Палітра акрилових фарб у контейнерах (32 кольори)
- Кріплення для готової картини
| Розмір картини | 40 х 50 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Складність | ★★★★★ |
| Колір основи | Білий |
| Бренд | Ідейка |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Плівка |
| Габарити в упаковці | 2 x 50 x 40 см |
| Тип ел-тів живлення | Не потребує |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ідейка |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 см |
| Кількість кольорів | 32 |
| Матеріал | Полотно |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 5 |
| Тип фарби | Акрилова |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Картина за номерами певденна романтика на полотні на підрамнику 40x50 пальми-заход картина за номерами |
- Ціна: 419 ₴
