-32%

Картина за номерами єноти 40x50 Обійми єнотиків на полотні Набір для малювання акрилом
529 ₴
359 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-220012
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина за номерами єноти 40x50 Обійми єнотиків на полотні Набір для малювання акрилом
Створіть казкову атмосферу власноруч! Картина за номерами "Обійми єнотиків" — це чудова нагода порадувати себе й близьких теплом, ніжністю та яскравими фарбами. Зворушливі єноти, що обіймаються на тлі вечірнього вікна, стануть справжньою окрасою вашого дому або особливим подарунком.
Відчуйте радість творчості — тут не потрібен досвід чи художня освіта! Достатньо всього лише малювати за пронумерованими контурами, які надійно нанесені на полотно. Всі матеріали вже у наборі — фарби не потрібно змішувати, а чітка інструкція допоможе легко створити власний шедевр.
- Підходить для спільного дозвілля з дитиною, сімейного творчества та корисного відпочинку дорослих.
- Легко малювати навіть новачкам, але й досвідчені знайдуть натхнення у цьому процесі.
- Добре продуманий сюжет гармонійно доповнить інтер'єр чи подарує приємні емоції рідним.
Комплектація:
- Полотно на підрамнику з галерейною натяжкою (розмір: 40x50 см)
- Палітра акрилових фарб у контейнерах — всі відтінки готові до використання
- Нейлонові художні пензлі
- Паперова інструкція із схемою контурів малюнка
Характеристики:
| Розмір: | 40x50 см |
| Матеріал: | Комбінований |
| Комплектація: | Полотно на підрамнику, паперова інструкція, нейлонові пензлі, палітра акрилових фарб |
| Країна виробник: | Україна |
| Колір сюжету: | Різнобарв'я |
| Бренд: | Brushme |
| Упаковка: | Плівка |
| Габарити в упаковці: | 50x40x2 см |
| Габарити без упаковки: | 50x40x2 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brushme |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Полотно |
| Тип фарби | Акрилова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Картина по номерам еноты 40x50 Обійми єнотиків на холсте Набор для рисования акрилом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴

