-32%

Картина за номерами собака 40x50 різнокольорова собака яскравий портрет для творчості
469 ₴
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-222616
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина за номерами собака 40x50 різнокольорова собака яскравий портрет для творчості
Подаруйте дитині чи близьким чарівний світ малювання разом із цією яскравою картиною за номерами! Творчий процес допомагає розслабитися, розвиває фантазію, увагу до дрібниць і приносить справжнє задоволення від створення власного шедевру.
Картина з різнокольоровою собакою — чудова можливість провести дозвілля разом із сім’єю, заохотити терпіння та посидючість, подарувати впевненість у собі та прикрасити дім або зробити незабутній подарунок.
На полотні вже нанесена схема з нумерацією: просто доберіть відповідний колір фарби та розфарбуйте по інструкції. Всі акрилові фарби входять до набору — їх не потрібно змішувати.
У комплекті:
- Натуральне полотно на підрамнику з галерейною натяжкою
- Паперовий дублікат із контурним малюнком
- Художні нейлонові пензлі
- Палітра акрилових фарб у контейнерах
- Кріплення для картини
Переваги:
- Великий розмір 40х50 см — результат виглядає вражаюче
- Насичена кольорова гама — картина буде яскравою та живою
- Якісні матеріали: приємні пензлики та міцне полотно
- Фарби вже підготовлені — не потрібно змішувати
- Підходить як для початківців, так і для досвідчених художників
Характеристики:
| Розмір картини | 40 x 50 см |
| Бренд | Оптифрост |
| Упаковка | Плівка |
| Колір | Різнобарв'я |
| Габарити в упаковці | 50 x 40 x 2 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Жанр | Анімалістика |
| Матеріал | Полотно |
| Тип фарби | Акрилова |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Картина за номерами собака 40x50 різнобарвний собака за номерами яскравий портрет для творчості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴

