-32%

Набір для творчості звірята розфарбовка яєць створення театру для дітей розвиваючий подарунок Fun Game Colorful Wor
559 ₴
379 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-230046
+380 (95) 153-72-99
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для творчості звірята розфарбовка яєць створення театру для дітей розвиваючий подарунок Fun Game Colorful Wor
Подаруйте своїй дитині магію творчості з набором "Кольоровий світ звірят"! Цей унікальний набір дозволить малюкові створити власну казку, оживити улюблених персонажів і навіть поставити справжній яєчний театр.
Процес розфарбовування яєць та декорування фігурок розвиває дрібну моторику, фантазію та посидючість. Дитина зможе приміряти на себе роль художника та режисера, створюючи неповторних героїв і вигадуючи захоплюючі історії.
Цей набір стане чудовим подарунком для дітей віком від 3-х років, сприяючи їх всебічному розвитку та даруючи години захопливого дозвілля.
Що в комплекті:
- 3D ігрове поле
- Набір яєць
- Пензлик
- Палітра
- Фарби
- Двосторонній скотч
- Елементи декору
- Інструкція
Характеристики:
- Бренд: Fun Game
- Країна виробник: Україна
- Матеріал: Комбінований
- Колір: Різнобарв'я
- Вага з упаковкою: 165 г
- Габарити в упаковці: 5 x 24 x 17 см
- Упаковка: Коробка
- Мова: Українська
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 165 г |
| Вид творчості | Малювання |
| Висота | 17 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Набір для творчості звірята розмальовка яєць створення театру для дітей розвивальний подарунок Fun Game Colorful Wor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴
