
Набір для творчості розмальовка гліттером по номерах Тачки машинки картина блискітками для дітей Dankotoys
279 ₴
189 ₴
- Готово до відправки
- Код: iT-42449
Набір для творчості розмальовка гліттером по номерах Тачки машинки картина блискітками для дітей Dankotoys
Подаруйте вашій дитині чарівний світ творчості з набором "Розмальовка глітером по номерах"! Цей набір — справжній скарб для юних художників, який допоможе розвинути фантазію, художній смак і долучитися до прекрасного світу мистецтва.
Процес створення картини неймовірно захопливий: на основі вже нанесені цифри, які відповідають кольорам пакетиків з блискітками. Потрібно лише акуратно відокремити захисний шар з потрібним номером і засипати його глітером. Виходить яскрава, мерехтлива картина, яка стане гордістю маленького творця!
Цей набір ідеально підходить для дітей, які люблять створювати щось своїми руками. Процес розфарбовування блискітками не тільки розвиває дрібну моторику та акуратність, але й дарує години захопливого дозвілля, допомагаючи відволіктися від гаджетів і зануритися у світ яскравих фарб та сяйва.
Характеристики:
- Бренд: Dankotoys
- Тип: Набір для творчості, розмальовка глітером по номерах
- Кількість кольорів глітеру: 9
- Матеріал: Комбінований
- Країна виробник: Україна
- Розмір картини (без упаковки): 21 x 2 x 30 см
- Розмір картини (в упаковці): 21 x 1.5 x 30 см
- Вага з упаковкою: 140 г
- Упаковка: Коробка
Комплектація:
- Картина-планшет з нанесеними цифрами
- Глітер (блискітки) 9 кольорів
- Інструкція
Створюйте разом з дитиною унікальні шедеври, які будуть милувати око і наповнювати дім затишком!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Спосіб розфарбовування | Глітером/блискітками |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Розфарбування за номерами |
| Формат | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 1.5 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Product | Набір для творчості забарвлення глітером за номерами Тачки машинки картина блискітками для дітей Dankotoys |
- Ціна: 189 ₴

