Відгуки про компанію i-Shop
- Бабич Ю.
Замовляла дитячий принтер, просто Супер🤩👍 замовлення надійшло дуже швидко. Товар якісний. Дуже сподобався. Дякую.
- Коментар продавця
З Новим роком, дякуємо вам за покупку та за відгук!
- Коментар продавця
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Тетяна, дякуємо за покупку та за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Тетяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Тетяна, дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- максим с.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Максим, дякуємо за покупку та за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Марія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже класний принтер. Дитина в захваті.
- Коментар продавця
Дуже раді, що ви задоволені, дякуємо за покупку та за відгук!
- Коментар продавця
- Григорий П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер!
- Коментар продавця
Григорій, дякуємо вам за відгук!
- Коментар продавця
- Инна Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Інна, дякуємо вам за відгук!
- Коментар продавця
- Богдан Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Богдан, дякуємо за замовлення та за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Богдан Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Богдан, дуже дякуємо вам!
- Коментар продавця
- Олена С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Набор відповідає дійсності. Лише ножиці заїдають коли розкриваються чи розкриваються. Пилочка не дуже гостра. Запакована була добре. Велика коробка але і за доставку вийшло 35 грн. Взагалі задоволена. Продавець приємний і надійний
- Коментар продавця
Олена, дякуємо за замовлення та за зворотній зв'язок!
- Коментар продавця